Migawki – Newsy, informacje ze świata kryptowalut i bitcoin 19.02.2018

Migawki – Newsy, informacje ze świata kryptowalut i bitcoin 19.02.2018

Migawki – Newsy, informacje ze świata kryptowalut i bitcoin 19.02.2018.

  • Zgodnie z danymi zebranymi przez instytut badań technologii finansowej Autonomous NEXT, liczba funduszy hedgingowych opartych o kryptowaluty wzrosła o 100% w ciągu ostatnich 4 miesięcy. Ze 110 w październiku 2017 r. do 226 w lutym 2018 r. Zarządzane aktywa również wzrosły do około 5 USD miliard.
  • Australijska firma Boost w poniedziałek ogłosiła swoją najnowszą promocję. Rozda swoim klientom cztery bitcoiny, co tydzień, przez cztery tygodnie po jednym. Wszyscy potencjalni uczestnicy muszą kupić sok Boost i wpisać kod w aplikacji na system iOS lub Android.
  • Sklep Headphones.com, który sprzedaje niszowe słuchawki bardzo dobrej jakości akceptuje bitcoin jako formę zapłaty.
  • Amerykańska Komisja Handlu Towarami Terminowymi (CFTC) oferuje 100 000$ dla demaskatorów pump-and-dump. CFTC: „Jeśli posiadasz oryginalne informacje, które prowadzą do skutecznego działania egzekucyjnego prowadzącego do sankcji pieniężnych w wysokości 1 miliona lub więcej, możesz kwalifikować się do nagrody pieniężnej w wysokości 10% i więcej.”
  • Zagraniczne portale traktujące o tematyce kryptowalutowej rozpisują się o potajemnym opłaceniu youtubera przez Polski Bank Centralny, za video oczerniające kryptowaluty.
  • W aplikacji opublikowanej w Urzędzie Patentowym i Znaków Towarowych (USPTO) w zeszły czwartek, Lenovo opisuje konfigurację, która wykorzystuje podpis cyfrowy zakodowany w dokumentach fizycznych, który może być przetwarzany przez komputery i inne maszyny, w celu zweryfikowania legalności dokumentu.

 

Jeśli chcesz przeczytać o wczorajszych informacjach, zapraszam tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *