Migawki - Newsy, informacje ze świata kryptowalut i bitcoin 19.01.2018

Migawki - Newsy, informacje ze świata kryptowalut i bitcoin 19.01.2018

Migawki – Newsy, informacje ze świata kryptowalut i bitcoin 19.01.2018.

– Biuro Rozwoju w Virginia Beach ujawniło we wtorek, że przekazało fundusze Bcause LLC, aby pomóc w wygenerowaniu wielu miejsc pracy w mieście. Kopalnia jest obecnie wbudowie, ale może zostać otwarta już w tym miesiącu, według The Virginian-Pilot koszt budowy to niemal 65 milionów dolarów.

– Statystyki rozrastającej się sieci Lightning Network pokazujące liczbę otwartych kanałów i pojemności sieci, która zaraz osiągnie 1 BTC. Sieć rozrasta w zaskakującym tempie, dzięki niej transakcje bitcoin stają szybsze i tańsze.

– Według badania przeprowadzonego przez agencje Reuters, obywatele Indii przeprowadzili transakcje na sumę ponad 3,5 miliarda dolarów w okresie 17 miesięcy. Rząd zebrał również dane z dziewięciu giełd w kraju, zawiadomienia zostały wydane „dziesiątkom tysięcy ludzi”.

– 1 na 10 transakcji na świecie w sieci bitcoin przeprowadzana jest w Indiach.

– Bułgarska Prokuratura bierze udział w szeroko zakrojonym, międzynarodowym śledztwie w sprawie spółek i osób odpowiedzialnych za program cyfrowej wymiany walut OneCoin, który został powszechnie oskarżony o stworzenie piramidy finansowej. W dniach 17 i 18 stycznia 2017 roku, W obecności przedstawicieli Europolu i niemieckich organów dochodzeniowych, przeszukano biura Wan Network Services i 14 innych firm. Zebrano wiele istotnych dowodów, w tym serwery z danymi, zostało przesłuchanych ponad 50 świadków.

– Kim Dotcom twórca serwisu Megaupload ogłosił stworzenie nowego ICO, opartego na budowie własnego sidechainu z użyciem Lighting Network (https://twitter.com/KimDotcom/status/954423153664471040)

W czwartkowym komunikacie EBC zaprosił użytkowników Twittera i Facebooka do zadawania pytań prezesowi banku Mario Draghiemu. Pytania zadawane w ramach akcji „Youth Dialogue” mają dotyczyć globalnego kryzysu gospodarczego, europejską gospodarki, a także kryptowalut i technologii blockchain.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *